O spoločnosti
Spoločnosť QUEEN N vznikla v roku 1998 na základe viacročných skúseností konateľa a výsledkov klinických a experimentálnych štúdií bioenergetiky mitochondrií a koenzýmu Q10 (CoQ10) na Slovensku. Preventívny, diagnostický a terapeutický význam CoQ10 bol dokázaný vo viacerých klinických štúdiách.

Spoločnosť je od roku 1998 yýhradný dovozca a distribútor CoQ10 doplnkov výživy Fy Tishcon Corp., USA na Slovensku. Fy Tishcon corp., USA bola uvedená na slovenský trh v roku 1998 v rámci Slovenského kardiologického zjazdu v Trenčianskych Tepliciach. Fy Tishcon Corp. patrí k najväčším výrobcom doplnkov výživy v USA, má viac ako 30-ročnú tradíciu výskumu, vývoja a výroby vo vode rozpustných CoQ10 doplnkov výživy (Q-GEL®). Viaceré zahraničné klinické a experimentálne štúdie potvrdili vyššiu biologickú dostupnosť Q-GEL® (vo vode rozpustný CoQ10) v porovnaní s ostatnými formami CoQ10, ako je prášková, tabletová alebo v oleji rozpustný CoQ10. Vo vode rozpustný Q-GEL® je chránený USA patentom. Od roku 2008 QUEEN N, s.r.o. dováža aj nový typ, redukovaný CoQ10, (UBIQUINOL – ACTIVE Q®-GEL, u ktorého bola dokázaná 8x vyššia antioxidačná aktivita a trojnásobne vyššia biologická dostupnosť v porovnaní s ostatnými typmi CoQ10. Dostupnosť výrobkov je v lekárňach a športových predajniach.

QUEEN N, s.r.o. dováža doplnky výživy od Fy Tishcon Corp., USA. Všetky výrobky sú certifikované, v hľadiska mikrobiológie a neprítomnosti ťažkých kovov vyhovujú najprísnejším kritériám doplnkov výživy vo svete. Všetky výrobky sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Konateľ QUEEN N, s.r.o. spolupracuje s odbornými lekármi (internista, kardiológ, diabetológ, nefrológ, gynekológ, andrológ, chirurg, imunológ, reumatológ, detský lekár, zubný lekár, gerontológ), poskytuje konzultácie a poradenstvo pre pacientov, prednášky, semináre, školenia o koenzýme Q10, antioxidantoch, oxidačnom strese, mitochondriách, o možnom odstránení mužskej infertility, o zvýšení vitality a zlepšení kvality života pacientov, ako aj počas starnutia. Denné dávky jednotlivých typov vitamínu Q závisia od viacerých faktorov: vek, hmotnosť, celkový zdravotný stav, choroby, užívanie liekov. V prípade Vášho záujmu je možná konzultácia s odporúčaním denných dávok jednotlivých typov vitamínu Q, prípadne v kombinácii s inými aktívnymi látkami, obsiahnutými v kapsulách.
pata.gif
Úvod

© 2006–2015 QUEEN N spol. s r. o. Všetky práva vyhradené. | +421 2 6542 8834 | q10@q10.sk
Dizajn a realizácia: © 2006–2015 BofoStudio | W3C XHTML 1.0 Strict | W3C CSS
Optimalizované pre minimálne rozlíšenie obrazovky: 1024x768